Kantinim Fiyat

KANTİNİM

Ömür Boyu Kullanım

Teklif Alın

TURNİKE ENTEGRASYONU

Ömür Boyu Kullanım

Teklif Alın

YEMEKHANE OTOMASYONU

Ömür Boyu Kullanım

Teklif Alın

KOLAY VE HIZLI KURULUM

Tüm bu sisteme bir gün içinde kurulum, bir dönem yerinde servis garantisi ve kolay ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.

KANTINLERINIZI TEK NOKTADAN YÖNETIN

Birden fazla kantin sahibi işletmelerde, kantinler arası entegrasyon sağlanarak yönetimi ve takibi kolaylaştırır.

SATIŞLARINIZI TAKIP EDIN

Birden fazla personelin çalıştığı kantinlerde personel bazlı satış, ciro raporları alarak verimlilik denetimleri yapabilirsiniz.

PERSONEL GÜVENSİZLİĞİNİ ORTADAN KALDIRIR

Sistemde para geçmediği için kimseyi zan altında bırakmayıp aklınızı bulandırmaz veya kimseyi kârınıza ortak etmezsiniz.

NİTELİKLİ PERSONEL ARAYIŞINIZI ORTADAN KALDIRIR

Alışverişe bakacak personelinizin tecrübeli olmasına , fiyatları aklında tutmasına veya iyi hesap yapmasına gerek kalmaz,sistem bunları sizin için en doğru şekilde yapar.

TENEFÜS YOĞUNLUĞUNUZ YOK

Tenefüsler ortalama 8 dakikadır. Bu kadar kısa zamanda kantin etrafında oluşan yoğunluğu sistemin getirdiği hız sayesinde kolayca aşabilirsiniz.

ONLINE İŞLEMLER

Online İşlemler Sayesinde, Çocuğunuzun Okul Kantininden yaptığı Alışverişleri anında internetten görüntüleyebilirsiniz Birden fazla öğrencisi olan veliler aynı online ekranda öğrencilerini görüntüleyebilirler

FARKLI ÖDEME YÖNTEMLERI

Sisteme dahil olan öğrenciler “ön ödeme” veya “sonradan ödeme” yöntemini tercih edebilir. Sonradan ödeme yönteminde öğrenci bazında kredi tanımlayabilirsiniz.

KANTIN CIRONUZU ARTIRABILIRSINIZ

Sistemde harçlık Kantinim Kimlik Kartına yükleneceği için, öğrencinin okul kantini dışından alışveriş yapma imkanı ortadan kalkar. Bu durum kantin cirosunu önemli ölçüde arttırır.

PARA ÜSTÜ ILE UĞRAŞMAZSINIZ

Sistem parasız çalışacağı için hızlı alışveriş sağlar. Tahsilat ve para üstü için zaman harcamazsınız. Yanlış para üstü verme yada hatalı tahsilat yapma olasılığınız olmaz

KANTINIM ILE ANLIK BILGI CEBINIZDE

Çocuğunuz kantinden alışveriş yaptığında veya Kantinim Kartına para yüklediğinde, işlem bilgisi anlık olarak tarafınıza isteğe bağlı olarak kısa mesaj yada elektronik posta ile bildirilir.

ÇOCUĞUNUZU KANTINIM ILE DENETLEYEBILIRSINIZ

Her türlü alışveriş bilgisinin yanı sıra, bakiye, harcama, yükleme, ürün satışı gibi istatistiksel bilgileri de tutar. Bu bilgilere istediğiniz zaman kantin üzerinden yada Kantinim Online işlemler merkezinden ulaşabilirsiniz.

ÇOCUĞUNUZ HARÇLIĞI ILE NE ALIYOR?

Bakanlığın yasakladığı asitli içecekler, cips, patates kızartması gibi yiyecek ve içecekler çocukların sağlığını tehdit etmeye devam ediyor.Yasaklanan bu yiyecek ve içecekler okul önlerindeki seyyar satıcılarda, denetimsiz ve ruhsatsız işyerlerinde satılmaya devam ediyor.

ÇOCUĞUNUZ KANTINIM ILE PARA DÜŞÜRMEZ

Çocuğunuzun muhtemel alerjik durumu olabilir. Siz ne kadar dikkat ederseniz edin, kantinden ne satın alacağını her an denetleyemezsiniz.Kantinim Kantin Otomasyonu sayesinde çocuğunuzun Kantinim Kimlik Kartı ile ne satın alacağına siz karar verebilirsiniz.

KANTINIM HIJYENIKTIR

Çocuğunuz üzerinde para taşımayacağı için, para kaybetme veya çaldırma gibi tatsız olaylar yaşanmaz.

ÇOCUĞUNUZ KANTINIM ILE GÜVENDE

Çocuğunuz alışveriş sırasında para kullanmayacağı için, tost gibi ambalajsız gıda ürünlerini paraya dokunmadan temin eder.

 modal